021-Enbiya Suresi

021-Enbiya Suresi – Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.

020-Ta-Ha Suresi– Sesli Kur’an meali

020-Ta-Ha Suresi– Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.

018-Kehf Suresi– Sesli Kur’an meali

018-Kehf Suresi – Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.

MEKKE’DEN GELEN MEYVE


KISIRLIĞA SON –
MEKKE’DEN GELEN MEYVE
:
ÇOCUĞU OLMAYANLAR İÇİN MEŞHUR MEKKE’DEN GELEN MEYVE DETAYLARI

ONLİNE KİTABA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ
https://play.google.com/store/books/author?id=Adnan+%C5%9EENSOYDEĞERLİ MİSAFİR,

Hiç bir ücret ödettirmeden (kargo ücretini bile ben ödedim) yıllardır herkese bu üç ürünü de ve her yere (yurtiçi – yurtdışı) gönderdim. Lakin artık gücüm yetmiyor. Bu kadar izahattan sonra isterseniz başka yerden bulup daha uyguna alırsınız veyahut yukarıdaki yöntemle benim Mekke’den aldığım şekliyle temin edersiniz.

Hac-umre rehber din görevlisi olarak Mekke ve Medine’ye gittiğim zamanlarda benden sürekli Şecere Meryem (Meryem ana otu, Fatıma ana eli vb isimli) ve Tuffah Adem ( Adem Elması – Firavun elması vs isimli) meyve istenip duruyordu. Eşe dosta getirip götürürken sonunda merak edip araştırdım. Ve Youtube’da çok ilgi çeken mevcut videomu çektim.

Ve kendi imkanlarımla 100 kadarını isteyenlere yurtiçi-yurtdışı hediye ettim. Lakin sadece 3-4 kadarı olumlu cevap cevabı gönderdi. Geri kalan o kadar kişi ne olumlu ne de olumsuz cevap vermeyince bir daha göndermeyi düşünmedim. Lakin mail ve sosyal medya DM’lerden sürekli mesajlar gelip duruyor. Ben her defasında bulunduğunuz ildeki aktarlardan temin edebilirsiniz veya internette satanlar var alabilirsiniz. Uygun fiyatla da getiren var dediysem de ısrarla benden istiyor insanlar.  Güveniniz için teşekkür ederim lakin herkes bedava istiyor, ben herkese bedavadan alıp bedavadan kargo ile nasıl göndereyim. Yerlerini tarif ettim, kullanışnı da öğrendim. Benden bu kadar.

Her zaman söylediğim gibi çocuğu olmayanlara, kadınlarda yumurta ve rahim sorunu, erkekte sperm sorunu gibi etkenlerin çözümü için öncelikle ilgili tıbbi birimlerden tedaviye başvurmalısınız. Bu gibi ürünler alternatif tıp olarak fayda verebilir. Ben bir din adamıyım. Ben doktor değilim, aktar da değilim. BU NEDENLE DOKTORUNUZA DANIŞIN. Sadece size tavsiyede bulunabilirim.Bu üç meyve hakkında detaylı bilgi için yukarıda bulunan online kitabımı temin edebilirsiniz. Yine de ben özet olarak şöyle açıklayayım:Açıkçası videoda da anlattığım gibi özellikle ADEM ELMASI‘nın faydası konusunda bu kadar insandan olumlu cevap geldiğini bilmiyordum. Lakin bayağı meşhur olmuş. Mekke’deki aktarcılardan öğrendiğim kadarıyla kullanım şekli şu şekilde:

ilk öneri: Adem Elması – تفاح آدم (Tuffah Adem)
– Bu adem elmasının kabuğunu kırıp içindeki cevizi pres aleti gibi bir alet yardımıyla un haline getiriyorsunuz.
– Organik kovan balına ( 250 gr kadar ) bu un haline gelmiş olan ADEM ELMASI’nı karıştırıyorsunuz. İyice karıştırdıktan sonra oda sıcağında 3 gün bekletiyorsunuz.
– Her erkek hem de kadın sabah uyanınca aç karnına bir kaşık bu ballı adem elması karışımından bir tatlı kaşığı yiyecekler, akşam da yatmadan önce yiyecekler. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.ilaveten önerilen2. MEYVE : MERYEM AĞACI – شجرة مريم ŞECERE MERYEM
Bazı kişiler Meryem ana eli, Fatıma ana eli, Meryem ağacı vb isimlerde vermiş olsalar da en doğru isim aktarcıların verdiği bu isim.
– Sıcak suda çay gibi kaynatılıp sabah ve akşam içilecek
– Bir parçasını kadın ve erkek bellerine bağlar.
Bu da 5 gün boyunca kullanılacak dedi aktarcılar. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.Ek önerilen 3.meyve Medine otu – عشبة المدينة MEDİNE OTU – UŞBET’UL MEDİNE –
– Her sabah sıcak süte karıştırılıp içilecek.
– Bu da 5 gün boyunca kullanılacak dedi aktarcılar. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.DAHA DETAYLI TARİF VE AÇIKLAMA İÇİN YUKARIDAKİ ONLİNE KİTABI TEMİN EDİNİZ.Mekke’deki meyve / Mekke’den gelen meyve (çocuğu olmayanlara hamilelik için) çektiğim ilk video: 


Mekke’deki meyve 2.videom NASIL KULLANILIR? ( Çocuğu olmayanlara BİTKİSEL TIP diye lanse edilen)

017-İsra Suresi– Sesli Kur’an meali

017-İsra Suresi – Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.

015-Hicr Suresi– Sesli Kur’an meali

015-Hicr Suresi – Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.

014-İbrahim Suresi– Sesli Kur’an meali

014-İbrahim Suresi – Sesli Kur’an meali – Adnan Şensoy Diyanet İşleri Başkanlığı Meali baz alarak yapmış olduğum KUR’AN MEALİ SESLENDİRMEMİ sizde indirebilir ve pc, tablet, cep telefonu , usb üzerinden her yerde dinleyebilirsiniz.