NASIL TEKNİK DESTEK VEREBİLİRİM?

Tüm çalışmalarımı herhangi bir ücret talep etmeden yapıyorum ve ücretsiz paylaşıyorum. Videolarımdan, kitaplarıma, radyo programlarından vs katılımlara…

Nasıl destek verebilirsiniz?

EĞER YABANCI DİLİNİZ VARSA VEYA TÜRKÇE KLAVYENİZ GÜÇLÜYSE?

 • Youtube’daki videolarımın hepsi altyazı desteğine açık arzu ettiğiniz videonun alt yazılarını yazabilirsiniz. İstediğiniz dilde hatta türkçe’de yazabilirsiniz. Bu da işitme engelliler için fayda sağlar.
 •  

MONTAJDAN VE RENDERDEN ANLIYORSANIZ?

Mevcut videolarımı indirebilir veya adnansensoycom@gmail.com ‘dan talep edebilir ve yeni montajlar yaparak yükleyebilirsiniz

SES KAYITLARI

Ses kayıtlarımı benden talep edebilir ve onları videolarla montajlayarak paylaşabilirsiniz. Radyo sohbetlerim vs ses kayıtlarımın orjinalleri elimde ve web sitemde box yükleme sayfasında var. Onların üzerine yüklemeler yapabilirsiniz.

KİTAPLAR

Kitaplarımda eksik veya fazla gördüklerinizi yazabilir ve adnansensoycom@gmail.com mailime gönderebilirsiniz. İlk fırsatta kitapta ilgili değişikliği yapar ve Google Play’e yeniden yüklerim.

HZ.MUHAMMED İZİNDE HİCAZ HARİTASI

Google Maps altyapısını kullanarak hazırladığım ve alanında çok ayrıcalıklı bir yere sahip olan gece-gündüzümü verdiğim haritamda görmediğiniz veya eklemek istediğiniz bir konum varsa onu da adnansensoycom@gmail.com mailime delilleriyle gönderebilirsiniz. İlk fırsatta inceleyip ücretsiz online haritamıza eklerim. Merak etmeyin notun açıklamasında katkıyı sağlayanı da not düşerim.

METİN DESTEĞİ

Çok hoşunuza giden, beğendiğiniz ve faydalı gördüğünüz bir metni veya kendi metninizi bana gönderebilirsiniz. Radyo sohbetinde mi, videoda mı nasıl kullanmamı isterseniz kaynak belirterek bunu gerçekleştirebilirim.

MOBİL UYGULAMA

Mobil uygulama yapabilecekler. Radyo sohbetlerim için veya sesli Kur’an meali çalışmam için veya videolarım için veya Hz.Muhammedﷺ izinde hicaz haritam için veya kitaplarım için bu çalışmayı yapabilirler. Mail ile bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

TEKNİK DESTEK

Laptop, Tablet, PC, Cep telefonu, mikrofon, kamera gibi teçhizat bana temin tahsis etmek isterseniz adnansensoycom@gmail.com mailimden adres talebinde bulunabilirsiniz.


BEN TEKNİK VB İLE DEĞİL MADDİ DESTEK VERMEK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN:

Şube: FATİH / İSTANBUL ŞUBESİ
Şube Kodu: 5
Swift Kodu: KTEFTRISXXX

Döviz Hesap No IBAN
TÜRK LİRASI 787736-6 TR500020500000078773600006
ABD DOLARI 787736-109 TR820020500000078773600109
EURO 787736-110 TR550020500000078773600110

SONUÇ:

Adnan Şensoy olarak ben tek kişiyim. Bir din gönüllüsüyüm. Gönül insanı olmaya, erdemi yüceltmeye, yüce gönüllülük sergilemeye, tebliğ ile temsili yüklenmeye gayret ediyorum. Sitemde dediğim gibi SADE BİR KUL olarak tek kişi gayret ediyorum. Tüm çalışmalarımı kendi kısıtlı imkanlarımla ve yine tek başıma yapıyorum. Ve son nefesime kadar karşılığını Allah’tan umarak yapmaya devam edeceğim.

Allah niyetlerimize ve gayretlerimize merhamet etsin ve bizleri sevgisiyle onurlandırsın.

“NASIL TEKNİK DESTEK VEREBİLİRİM?” için 2 yanıt

 1. Benim için gerçek bi idolsunüz hocam. Haremeyn e bende aşık tim. Videolariz bana cesaret verdi bende umre kafilesi topladım umre yaptırdım. Sizin videolarınizdan çok bilgi edindiğimi umre de fark ettim. Böyle sürekli gidip gelmeyi ilmime ilim katmayı muhabbetime muhabbet katmayı çok isterim. Ama kafile toparlayamiyorum. Bu yolda nasıl sürekli olunur bilmiyorum. Sizden dua ve fikir bekliyorum. Umrede yanınıza gelecektim. Ama davet ettiğiniz saatte bende program yapıyor dum. Sizinle tanışmayı ve hiç kimseye dokemedigim içimi size dökmeyi çok isterdim. Size uzaktan bi muhabbet beslediğimi ve sizden kendime birçok örnek çıkardığımi bilmenizi isterim. Selam ve dua ile… Mahsun kul yusuf büyükbaş

 2. Maşaallah tebarekallah. Kalplerin hakimi ve tüm varlığın sahibi Allah’ımıza,
  layık olmadığım halde hiç karşılaşmadığım ve tanımadığım insanların yüreklerinde sevgi bıraktırması bağışı/ikramına hamd olsun.Neml süresi 40.ayetten işaretle,

  هٰذَا مِنْ فَضْلِ رَبّ۪ي۠ لِيَبْلُوَن۪ٓي ءَاَشْكُرُ اَمْ اَكْفُرُۜ وَمَنْ شَكَرَ فَاِنَّمَا يَشْكُرُ لِنَفْسِه۪ۚ وَمَنْ كَفَرَ فَاِنَّ رَبّ۪ي غَنِيٌّ كَر۪يمٌ
  Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur, nankörlük edene gelince, o bilsin ki, Rabbimin hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, çok kerem sahibidir.

  Eksik olmayın eksiğiniz de olmasın.

  Rabbimizden takdirinden razıyız inşaallah O’da razı olsun istikamet ve hayırlar yağdırsın.

  Sizlere de ihlas ve bereket dolu vazife kapıları açsın.

Yorumlar kapatıldı.