MEKKE’DEN GELEN MEYVE

Kapak resmi

KISIRLIĞA SON – MEKKE’DEN GELEN MEYVE: ÇOCUĞU OLMAYANLAR İÇİN MEŞHUR MEKKE’DEN GELEN MEYVE DETAYLARI

ONLİNE KİTABA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Değerli misafir,

Hiç bir ücret ödettirmeden yıllardır herkese ve her yere gönderdim. Lakin artık gücüm yetmiyor. Bu kadar izahattan sonra isterseniz başka yerden bulup daha uyguna alırsınız veyahut yukarıdaki yöntemle benim Mekke’den aldığım şekliyle temin edersiniz.

Hac-umre rehber din görevlisi olarak Mekke ve Medine’ye gittiğim zamanlarda benden sürekli Şecere Meryem (Meryem ana otu, Fatıma ana eli vb isimli) ve Tuffah Adem ( Adem Elması – Firavun elması vs isimli) meyve istenip duruyordu. Eşe dosta getirip götürürken sonunda merak edip araştırdım. Ve Youtube’da çok ilgi çeken mevcut videomu çektim. Ve kendi imkanlarımla 100 kadarını hediye ettim. Lakin sadece 3-4 kadarı olumlu cevap cevabı gönderdi. Geri kalan o kadar kişi ne olumlu ne de olumsuz cevap vermeyince bir daha göndermeyi düşünmedim. Lakin mail ve sosyal medya DM’lerden sürekli mesajlar gelip duruyor. Ben her defasında bulunduğunuz ildeki aktarlardan temin edebilirsiniz veya internette satanlar var alabilirsiniz. Uygun fiyatlada getiren var dediysem de istekler sürekli gelince sonunda Şubat 2019 ‘da geldiğim 50. rehberliğimde ( 42 Umre 8 Hac ) özenle seçip birkaç tanesini aldım.

Her zaman söylediğim gibi çocuğu olmayanlara, kadınlarda yumurta ve rahim sorunu, erkekte sperm sorunu gibi etkenlerin çözümü için öncelikle ilgili tıbbi birimlerden tedaviye başvurmalısınız. Bu gibi ürünler alternatif tıp olarak fayda verebilir. Ben bir din adamıyım. Tıp uzmanı değilim. Sadece size tavsiyede bulunabilirim ve bu işi daha fazla uzatmamak için özenle seçtiklerimi size ücreti mukabil gönderebilirim.

Açıkçası videoda da anlattığım gibi özellikle ADEM ELMASI’nın faydası konusunda bu kadar insandan olumlu cevap geldiğini bilmiyordum. Lakin bayağı meşhur olmuş. Mekke’deki aktarcılardan öğrendiğim kadarıyla kullanım şekli şu şekilde:

– Bu adem elmasının kabuğunu kırıp içindeki cevizi pres aleti gibi bir alet yardımıyla un haline getiriyorsunuz.
– Organik kovan balına ( 250 gr kadar ) bu un haline gelmiş olan ADEM ELMASI’nı karıştırıyorsunuz. İyice karıştırdıktan sonra oda sıcağında 3 gün bekletiyorsunuz.
– Her erkek hem de kadın sabah uyanınca aç karnına bir kaşık bu ballı adem elması karışımından bir tatlı kaşığı yiyecekler, akşam da yatmadan önce yiyecekler. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.

Ben doktor değilim, aktar da değilim. BU NEDENLE DOKTORUNUZA DANIŞIN. ALERJİK VB TÜM SORUMLULUKLARI SATIN ALDIĞINIZDA KABUL ETMİŞ OLUYORSUNUZ. Gerçi şu ana kadar bu ürünü kullanıp ta yan etki gören duymadım. Çünkü organik bir meyve. Sadece talep eden sizlerle, tarif eden aktar arasında bağ kurdum. Bundan sonrası sizin tercihinizdir. Arzu ederseniz bu meşhur Adem Elmasından aktarlardan veya internet sitelerinden uygun fiyatla temin edebilirsiniz veya aşağıdaki hesap numaramıza ;
– ADINIZI
– SOYADINIZI
– TELEFON NUMARANIZI
– ADRESİNİZİ

belirterek ödemeyi yaparak kargo ile adresinize isteyebilirsiniz.
Veya ödemeyi adınıza yaptıktan sonra AdnanSensoyCom@gmail.com mailime mail atarak bilgi verebilirsiniz.
4-5 Gün içerisinde tarifi ile beraber kargo ücreti de alıcıya ait olarak size göndermiş olacağız.


ÜCRETİ: 10-5-2019 İTİBARİYLE
1 ADET ADEM ELMASI = 150 TL.

ADNAN ŞENSOY
Kuveyt Türk istanbul Fatih Şubesi
TÜRK LİRASI HESABI
iban:
TR880020500000078773600001

KARGO İÇERİSİNDE SİZE NE GELECEK:
– 1 ADEM ADEM ELMASI VE KULLANIM TARİFİ

ÖDEMENİZ NE OLACAK:
– 150 TL ADEM ELMASI İÇİN YUKARIDAKİ HESAP NUMARASINA YAPACAĞINIZ ÖDEME.
– KARGO İSTEDİĞİNİZ ADRESE TARAFINIZDAN ÖDEME YAPILACAK ŞEKİLDE GELECEK. YURT İÇİ KARGO İLE GÖNDERECEĞİMİZ İÇİN NE KADAR ALACAĞINI YURT İÇİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
– ORGANİK KOVAN BALI ALMALISINIZ. ÇÜNKÜ ADEM ELMASINI UN HALİNE GETİRDİKTEN SONRA ORGANİK KOVAN BALINA KATACAKSINIZ.

Saygılarımla
Adnan ŞENSOY hoca


Verilecek olan:
Adem Elması – تفاح آدم;

ilaveten önerilen:
Meryem Ağacı – شجرة مريم,
MERYEM AĞACI – ŞECERE MERYEM –
Sıcak suda çay gibi kaynatılıp sabah ve akşam içilecek

Medine otu – عشبة المدينة
MEDİNE OTU – UŞBET’UL-MEDİNE –
Her sabah sıcak süte karıştırılıp içilecek.

Mekke’deki meyve / Mekke’den gelen meyve (çocuğu olmayanlara hamilelik için)

Mekke’deki meyve 2.videom NASIL KULLANILIR? ( Çocuğu olmayanlara BİTKİSEL TIP diye lanse edilen)

İLAVETEN:
3.MEYVE: MEDİNE OTU – عشبة المدينة UŞBET’UL-MEDİNE
 
– Her sabah sıcak süte karıştırılıp içilecek.

Bu da 5 gün boyunca kullanılacak dedi aktarcılar. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.

2. MEYVE :
MERYEM AĞACI – شجرة مريم ŞECERE MERYEM
Bazı kişiler Meryem ana eli, Fatıma ana eli, Meryem ağacı vb isimlerde vermiş olsalarda en doğru isim aktarcıların verdiği bu isim.

– Sıcak suda çay gibi kaynatılıp sabah ve akşam içilecek
– Bir parçasını kadın ve erkek bellerine bağlar.
Bu da 5 gün boyunca kullanılacak dedi aktarcılar. Bu sürede cinsel ilişki yaşamayacaklar. 5 günün sonrasında cinsel ilişkide bulunabileceklerdir. Sonra 3 gün ara verip 5 gün daha aynısını yapacaklar. Bunu 1 ay sonra yeniden deneyecekler.

“MEKKE’DEN GELEN MEYVE” için 2 yanıt

  1. Allah razı olsun meryem Ana eli ile adem elmasini bugün komşunun kızı umreye gitti o getirecek çok teşekkür ederim ilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir