Mekke’den Gelen Meyve

MEKKE’DEN GELEN MEYVE

https://youtube.com/watch?v=QfZhW0U3Qbg%3Fautoplay%3D1

KISIRLIĞA SON – MEKKE’DEN GELEN MEYVE:
ÇOCUĞU OLMAYANLAR İÇİN MEŞHUR MEKKE’DEN GELEN MEYVE DETAYLARI

ÜCRETSİZ ONLİNE KİTABA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ
https://play.google.com/store/books/author?id=Adnan+%C5%9EENSOYDEĞERLİ MİSAFİR,

Hiç bir ücret ödettirmeden (kargo ücretini bile ben ödedim) yıllardır herkese bu üç ürünü de ve her yere (yurtiçi – yurtdışı) gönderdim. Lakin artık gücüm yetmiyor. Bu kadar izahattan sonra isterseniz başka yerden bulup daha uyguna alırsınız veyahut yukarıdaki yöntemle benim Mekke’den aldığım şekliyle temin edersiniz.

Hac-umre rehber din görevlisi olarak Mekke ve Medine’ye gittiğim zamanlarda benden sürekli Şecere Meryem (Meryem ana otu, Fatıma ana eli vb isimli) ve Tuffah Adem ( Adem Elması – Firavun elması vs isimli) meyve istenip duruyordu. Eşe dosta getirip götürürken sonunda merak edip araştırdım. Ve Youtube’da çok ilgi çeken mevcut videomu çektim.

Ve kendi imkanlarımla 100 kadarını isteyenlere yurtiçi-yurtdışı hediye ettim. Lakin sadece 3-4 kadarı olumlu cevap cevabı gönderdi. Geri kalan o kadar kişi ne olumlu ne de olumsuz cevap vermeyince bir daha göndermeyi düşünmedim. Lakin mail ve sosyal medya DM’lerden sürekli mesajlar gelip duruyor. Ben her defasında bulunduğunuz ildeki aktarlardan temin edebilirsiniz veya internette satanlar var alabilirsiniz. Uygun fiyatla da getiren var dediysem de ısrarla benden istiyor insanlar. Güveniniz için teşekkür ederim lakin herkes bedava istiyor, ben herkese bedavadan alıp bedavadan kargo ile nasıl göndereyim. Yerlerini tarif ettim, kullanışnı da öğrendim. Benden bu kadar.

Her zaman söylediğim gibi çocuğu olmayanlara, kadınlarda yumurta ve rahim sorunu, erkekte sperm sorunu gibi etkenlerin çözümü için öncelikle ilgili tıbbi birimlerden tedaviye başvurmalısınız. Bu gibi ürünler alternatif tıp olarak fayda verebilir. Ben bir din adamıyım. Ben doktor değilim, aktar da değilim. BU NEDENLE DOKTORUNUZA DANIŞIN. Sadece size tavsiyede bulunabilirim.

BENİM ESKİ MEKKE HİLTON – MILLENNIUM ŞİMDİKİ İSMİ İSE MEKKE TOWER OTEL ÇARŞISINDA SATIN ALIĞIM YERİN TELEFONU VE BROŞÜRÜ AŞAĞIDA. YOUTUBE KANALIMDAKİ VİDEOYU İZLEYİP SATIN ALMAK İSTEYEN OLURSA KARGOLAR MISINIZ DEDİM BAKARIZ DEDİLER. TERCİH SİZİN:


Bu kart yeriyle hiç bir bağım yoktur. Yalnızca ben buradan almıştım. Kartını da bilgi diye paylaşıyorum. Herşeyden komisyon alanlara karşın ben asla almıyorum. Eski Mekke Hilton yeni ismi Mekke Tower olan otelin çarşısının 2.katındaki ARABİAN HERBS isimli dükkandır. Bu dükkanın köşesinde bir de AKTAR ADNAN var. Ben genelde bu ikisinden alırım.
Arabian Herbs’teki kişinin adı Ahmed Said. +966 591 110 345
Arapça veya ingilizce biliyorsanız whatsapp’larına da yazabilirsiniz
https://api.whatsapp.com/send?phone=966591110345 .


Bu üç meyve hakkında detaylı bilgi için yukarıda bulunan online kitabımı temin edebilirsiniz.


Açıkçası videoda da anlattığım gibi özellikle ADEM ELMASI‘nın faydası konusunda bu kadar insandan olumlu cevap geldiğini bilmiyordum. Lakin bayağı meşhur olmuş.

ilk öneri:
Adem Elması – تفاح آدم (Tuffah Adem)

تفاح آدم ile ilgili görsel sonucu


ilaveten önerilen 2. MEYVE :
MERYEM AĞACI – شجرة مريم ŞECERE MERYEM
Bazı kişiler Meryem ana eli, Fatıma ana eli, Meryem ağacı vb isimlerde vermiş olsalar da en doğru isim aktarcıların verdiği bu isim.Ek önerilen 3.meyve:
Medine otu – عشبة المدينة MEDİNE OTU – UŞBET’UL MEDİNE

طريقة استعمال عشبة المدينة - موقع مصادر


DAHA DETAYLI TARİF VE AÇIKLAMA İÇİN YUKARIDAKİ ONLİNE KİTABI TEMİN EDİNİZ BENİ ARAMAYINIZ ÇÜNKÜ SATICISI DA TEDARİKÇİSİ DE DEĞİLİM.
İYİLİĞİN KARŞILIĞI SAYGI OLMALI. ANLAYIŞINIZA MÜTEŞEKKİRİM.Mekke’deki meyve / Mekke’den gelen meyve (çocuğu olmayanlara hamilelik için) çektiğim ilk video:


Mekke’deki meyve 2.videom NASIL KULLANILIR? ( Çocuğu olmayanlara BİTKİSEL TIP diye lanse edilen)

Kategoriler

Genel Etiketleradem elması, adnan şensoy, adnan şensoy hoca, arabian herb, çocuğu olmayanlar için, dom elma, dom meyve, fatıma eli, herbal, herbs, kısırlık için, medine otu, mekke elması, mekkeden gelen, mekkeden gelen meyve, meryem otu, tuffah adem, تفاح آدم, شجرة مريم, عشبة المدينة

SAYAÇ